Oprava elektroniky vozu Octavia 1 - Autoelektrikář v Plzni. Opravy autoelektro

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Oprava elektroniky vozu Octavia 1

Opravy přístrojových desek > Škoda > Škoda Octavia I
Oprava přístrojové desky na voze Octavia

Škoda Octavia je jedním z nejoblíbenějších tuzemských automobilů, pro dostupnost dílů a nízkou poruchovost, ale i tato auta mají svoje řídící jednotky , které občas podlehnou svému stáří a potřebují opravit. Nejčastěji jsou to vadné budíky a zámky centrálu. Všechny tyto závady a i mnohé další dokážeme odstranit v Plzni a blízkém okolí jako je Lhota, Křimice, Zruč, Tlučná, Vochov . . . 
Případně můžete využít naši službu  "zadarmo odvezeme přivezeme" , která také neplatí jen pro Plzeňké majitele vozidel

Padající ručičky
Nejčastější závada přístrojové desky Škoda Octavia I jsou "padající ručičky" otáčkoměr , teploty, rychloměru a paliva na budíkách vozu. Ručičky budíků občas za jízdy spadávají na nulu. Takové spadávání ručiček se projevuje stále častěji až budíky přestanou ukazovat úplně.

Tuto závadu odstraňujeme za 700,-Kč 
Záruka 1 rok


Oprava displeje
Běžná závada projevující se nejčastěji za tepla ,je špatně čitelné zobrazení ikon nebo nápisů na středovém panelu přístrojové desky (display). Při stoupající teplotě postupně mizí jednotlivé pixely až jsou nápisy úplně nečitelné. Opravu provedeme výměnou displeje budíků za nový a to nejen v Plzni. 

Cena opravy (včetně displeje) 2500,-Kč
Záruka 1 rok


Zjištění pin kodu
Pro některé úkony jako jsou například přízpůsobení nových klíčů, výměny některých řídících jednotek je potřeba znát unikátní pin kód k danému automobilu. Tento pin kód dodává výrobce vždy k novému automobilu, ale kdo není prvním majitelem svého vozu , už většinou přívěsek s pinem ke svému autu nedostal.

Tento unikátní PIN kód Vám dokážeme z budíků zjistit a to za pouhých 300,-Kč a to nejen v Plzni

Provádíme veškeré úkony spojené stímto pinem ,jako je přidělání nových čipů immo, výměny řídících jednotek a jiné, více info naleznete v sekci Diagnostika.


Softwarové úpravy
Provádíme softwarové úpravy ,jako například oprava rychle naskakujících kilometrů budíků po neodborném zásahu, nebo změna ujetých KM po výměně přístrojové desky , nastavení servisních intervalů a mnoho dalšího a to i u Vás doma nejen v Plzni, ale i v okolí ( Křimice, Lhota, Bílá hora . . . . ) . Případně lze budíky zaslat poštou. 


Pro více info vyplňte formulář nebo nás kontaktujte telefonicky na tel: 736220985 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky